מי אני

שמי אופק, ואני מאוהב :)

סיפור האהבה התחיל לראשונה כשנחתתי על אי בלב האוקיינוס השקט, ונחשפתי לראשונה לדרך החיים ושמה "טיול". מעולם לא ידעתי שאפשר להנות בצורה כזאת. חקרתי את הטבע הפראי של ניו זילנד בכל דרך בה יכולתי. העיניים שלי נפקחו בפליאה, הרגליים שלי לא הפסיקו ללכת ולטפס והאצבע שלי לא הפסיקה להקליק ולצלם, תוך ניסיון להנציח את גודל החוויה ולשמר חלק ממנה לעתיד. חייתי בהתרגשות עצומה, תחושת מוטיבציה אדירה וספונטניות מוחלטת. התאהבתי.

שנה אחר כך, בצפון הודו, הגיעו המילים. הצילומים תמיד היו שם, אבל המילים היו אורח חדש, ואיתם הצורך לשתף ביופי שמסביבי. אני מאמין שהעולם פשוט ונפלא, צבעוני ומלא בסיפורים מרתקים, חוויות אינסוף והרפתקה בכל פינה. הבלוג הזה הוא הדרך שלי לשתף אתכם בדרך החיים של חיים בדרך. אתם מוזמנים לטייל כאן דרך טיפים, חוויות, סיפורים, טובנות (טובנה=תובנה טובה) בתקווה שתקבלו השראה לטיולים שלכם.

כיום אני מטייל בחוג ללימודי אסיה באוניברסיטת חיפה, בדרך להגשים את עבודת חלומותי – להדריך טיולים מסביב לעולם. כך אוכל לשתף אחרים באופן ישיר בצבעוניות ובעומק של תרבויות, מקומות ואנשים – ובתקווה, לתת להם מוטיבציה לחקור, לגלות, ולחוות, פנימה והחוצה.

טיול נעים,

אופק

ORC_0080